FLUX seeria laserlõikuspingid nüüd Eestis!

Laserlõikuspingiga saab lõigata väga kiirelt just õhukesi materjale (nt. kuni 8 mm vineeri ja pleksiklaas, kuid üldiselt kasutatakse ca. 3-4 mm materjale). Võimalik lõigata ja graveerida puitu, pleksiklaasi, nahka, pappi, kartongi, kummi, paberit, vilti ja muid pehmeid materjale. Samuti saab graveerida ka kõvematele pindadele nagu näiteks klaasile, betoonile, kivile ning erinevatele metallidele.

Laserlõikuspingid on ideaalseks kaaslaseks ka haridusasutustesse. Laserlõikus ning -graveerimine võimaldab õpilastel kiirelt ja lihtsalt juba tunni ajal oma disainitud tooted valmis saada. Samuti on lasergraveerimine heaks võimaluseks koolil valmistada ja graveerida omaenda meeneid (medalid, kellad, karikad, autahvlid, kingitused jms.).

FLUX seeria laserlõikuspinkidel on ka sissehitatud kaamera, mis muudab kasutamise veelgi lihtsamaks – näiteks paigutades laserisse mingi detaili (olgu selleks nt. mõni seinakell) saab kaamera abil otse detaili kuvada tarkvarasse ning paigutada graveeritav logo/tekst otse detailil soovitud kohta. Jätab ära aeganõudva mõõtmise ja detaili paika sättimise, mis teiste laserpinkidega oleks vajalik. Kaamera aitab faili sobitada detailile kõigest sekunditega.

Rohkem infot loe tootja kodulehelt: https://flux3dp.com.au/

Mudelid ja hinnad:

  • FLUX Beamo – 1995€ + km. 30W laser, tööala 300x210x45 mm, sisseehitatud HD kaamera, ühenduvus Wifi/Ethernet, puutetundlik juhtpaneel, seadme dimensioonid 615x445x177 mm.
  • FLUX BeamBox – 3095€ + km. 40W laser, tööala 400x375x80 mm, sisseehitatud HD kaamera, ühenduvus Wifi/Ethernet, puutetundlik juhtpaneel, seadme dimensioonid 830x670x250 mm.
  • FLUX BeamBox Pro – 4095€ + km. 50W laser, tööala 600x375x80 mm, sisseehitatud HD kaamera, ühenduvus Wifi/Ethernet, puutetundlik juhtpaneel, seadme dimensioonid 1030x670x250 mm.

Kaasa tulevad erinevad tarvikud ning 2 m väljalasketoru mis tuleks suunata ventilatsioonisüsteemi/õue.

Tarkvara tasuta.

Soovi korral on olemas ka filtratsioonisüsteem hinnaga 990€ + km, siis filtreeritakse laserpingist tulev õhk ja ei pea väljalasketoru õue suunama.

Seadmete tarne on tasuta! BeamBox ja BeamBox PRO puhul ka lühikoolitus tasuta. 

 

Küsi rohkem infot või pakkumist: info@3dkoda.com